Aktualności

Jak działamy?

Spotkanie z przedstawicielami przedsiębiorstwa
Przygotowanie oferty
Podpisanie umowy
Przedstawienie harmonogramu działań
Warsztaty w zespołach interdyscyplinarnych

Narzędzia

Nie bez powodu poszukiwane i wdrażane są rozwiązania, które gwarantują efektywne i wyróżniające się wysoką jakością zmiany. Zatem są to przede wszystkim koncepcje stosowane z sukcesem przez globalne firmy.

Koncepcja Lean Management to metoda, która po raz pierwszy została zastosowana w znanej na całym świecie firmie Toyota, przez szefa produkcji tego koncernu – Ohno. System Produkcyjny Toyoty (TPS – Toyota Production System) odznaczał się produkcją wysokiej jakości produktów, jednocześnie pochłaniając dużo mniejsze zasoby niż inne przedsiębiorstwa.

Lean Management znajdzie zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie produkcyjnym i usługowym, pod warunkiem jednak, że osoby nim zarządzające są przekonane o potrzebie wdrażania usprawnień oraz rozumieją potrzebę zmian. Warto też przestawić kadrę zarządzającą oraz pracowników na myślenie kosztowe tak, aby na każdym etapie możliwa była redukcja zbędnych wydatków.

Narzędzia i techniki Lean Management znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, spożywczym, elektronicznym, stoczniowym, spawalniczym, poligraficznym i opakowań, a także w branżach związanych z usługami transportowymi i logistycznymi.
Z potencjału koncepcji Lean Management może skorzystać każde przedsiębiorstwo, które chce osiągnąć wysoki poziom efektywności ekonomicznej, jakości i elastyczności działań.

 

8343 m2
odzyskanej przestrzeni
o 1434 min
szybsze przezbrojenia
o 912 dni
krótszy Lead Time
102
optymalnych rut motyla

Zaufali nam

aico
amerigas
bm
cofresco
delphi
frdl
gdn
huber
kc
marwit
mm
mps
pegaz
pixella
techpal
termma
ud
unilever
wilbo
witmar
kbfolie
crist
fundacja-adapa
vetrex
aptiv
aq
deli
ergo
flugger
nava
panlink
pendulum
prestige_glass
protek
Alufire
Dot2Dot
DS Partners
DST
Jabil
Kołaszewski
Materbud
Powiatowy Urzad Pracy
Thai Union

 


lean idea logo stopka

Adres do korespondencji

ul. Cyprysowa 11
80-175 Gdańsk, Polska
e-mail: leanidea@leanidea.pl

Dane kontakowe

tel: +48 607 86 49 85

Social media

Zadaj pytanie